زمان ویدیوهای اینستاگرام از 15 ثانیه به 60 ثانیه افزایش یافت

اخبار اپلیکیشن ها 13 فروردین 95
زمان ویدیوهای اینستاگرام از 15 ثانیه به 60 ثانیه افزایش یافت
5 (100%) 1 vote

اینستاگرام بدون شک هم‌اکنون محبوب‌ترین سرویس انتشار عکس در اینترنت به‌شمار می‌رود. اپلیکیشنی که بیش از ۵ سال عمر دارد و فیس‌بوک صاحب اصلی آن است.

اینستاگرام امکان به‌اشتراک گذاری تعداد نامحدود عکس و همچنین ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای را به کاربر می‌دهد و حالا خبرداده که قصد دارد طول مدت ویدیوها را از ۱۵ ثانیه به ۶۰ ثانیه ارتقا دهد. بدین‌ترتیب محدودیت ۱۵ ثانیه‌ای برای ویدیوهای اینستاگرام به ۱ دقیقه افزایش می‌یابد و دست کاربران برای به‌اشتراک‌گذاری لحظات خاطره‌انگیز بیش از پیش باز می‌شود.

اگر از کاربران آی‌او‌اس اینستاگرام هستید می‌توانید با دریافت آپدیت نسخه 7.19 منتظر فعال شدن قابلیت ویدیوهای ۶۰ ثانیه‌ای باشید. کاربران اندروید نیز به زودی به‌روزرسانی مربوطه را از طریق گوگل پلی استور دریافت خواهند کرد. این قابلیت هم‌اکنون برای تمام کاربران فعال نیست و به‌گفته اینستاگرام کم‌کم برای همه کاربران فعال می‌شود.

همچنین کاربران آی‌او‌اس اینستاگرام از یک ویژگی دیگر نیز بهره‌مند می‌شوند و آن امکان اتصال چندین ویدیو به یکدیگر است. به کمک این قابلیت می‌توان چندین ویدیو را با یکدیگر میکس کرده و یک ویدیو حداکثر ۶۰ ثانیه‌ای تولید کرد.

اگر قابلیت جدید اینستاگرام برای شما فعال شده تجربه خود را با ما و دیگر خوانندگان دبلیو موبایل به اشتراک بگذارید.

اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید