کاربران اینستاگرام از مرز 400 میلیون گذشت

اخبار فناوری اطلاعات 04 مهر 94
کاربران اینستاگرام از مرز 400 میلیون گذشت
5 (100%) 1 vote

اینستاگرام در وب‌سایت رسمی‌اش با خوشحالی از تعداد ۴۰۰ میلیون کاربر خبر داد.

در ماه دسامبر سال گذشته‌ی میلادی اینستاگرام از نوعی دستاورد برای این شبکه‌ی اجتماعی خبر داد. آنها اعلام کردند که تعداد کاربران اینستاگرام به ۳۰۰ میلیون رسیده است. حالا یک سال از آن موقع گذشته و به نظر می‌رسد این سرویس همچنان روندی صعوی را طی می‌کنند زیرا آنها اخیرا خبر دادند که هم‌اکنون ۴۰۰ میلیون کاربر دارند. با توجه به این که این ارقام مشابه آمار فیس‌بوک نیستند، اما چنین تعدادی بسیار شگفت‌انگیز است.

پروفایل وب اینستاگرام

براساس بعضی از این ارقام که اینستاگرام به اشتراک گذاشته است، آنها فاش کردند که ۷۵ درصد کاربران شان خارج از ایالت متحده زندگی می‌کنند؛ این نشان می‌دهد که یک چهارم کاربران اینستاگرام، آمریکایی هستند. همچنین در بلاگ این سرویس اشاره شده که برزیل، ژاپن و اندونزی از جمله‌ کشورهایی هستند که اینستاگرام در آنها محبوبیت زیادی دارد.

در بلاگ این شبکه‌ی اجتماعی نوشته شده: “وقتی که پنج سال پیش اینستاگرام راه‌اندازی شد، ۴۰۰ میلیون کاربر یک رویای دور از دسترس به نظر می‌رسید. حالا ما همین‌طور به تلاش‌مان برای بهتر شدن ادامه می‌دهیم. به شما کمک می‌کنیم که جهان را از طریق تصاویر تجربه کنید و به واسطه‌ی یک حس مشترک با دیگران ارتباط برقرار کنید.”

در این میان، اخیرا این شبکه‌ی اجتماعی از انتشار تبلیغات بیشتر و گسترده‌تر در سطح جهان خبر داده بود؛ تبلیغاتی که در میان پست‌ها آنها را خواهیم دید. با وجود ۴۰۰ میلیون کاربر، تبلیغات اینستاگرام بسیار با ارزش می‌شوند.

 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌صفحه اینستاگرام دبلیو موبایل : https://instagram.com/wmobile.ir/

منبع : Instagram


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با کاربران اینستاگرام از مرز 400 میلیون گذشت

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید