افزودن استیکر به عکس های فیسبوکی

اخبار اپلیکیشن ها 18 اسفند 93
افزودن استیکر به عکس های فیسبوکی
4.5 (90%) 4 votes

امکانی جدید از اپلیکیشن فیسبوک

حالا فیسبوک در اپلیکیشن خود امکان افزودن استیکر و شکلک به عکس ها را اضافه کرده و شما می توانید قبل از اشتراک تصاویر به آنها استیکر اضافه کنید و سپس به اشتراک بگذارید .

فیس بوک به اپلیکیشن اندروید و IOS خود این امکان را اضافه کرده که تصاویر را کاربران با استیکر ارسال نمایند . وقتی عکسی را در گوشی در فیس‌بوک آپلود می‌کنید، یک آیکون استیکر را می‌بینید.

استیکر فیس بوک

وقتی استیکر را اضافه می‌کنید، می‌توانید آن را هرجای عکس که می‌خواهید قرار دهید، سایز آن را تغییر داده و آن را بچرخانید. تا قبل از آپلود کردن نهایی، می‌توانید استیکر را حذف کنید.

این استیکر‌ها متنوع هستند و شامل کاراکترهای مشهور هم می‌شوند. پیش از این نیز می‌توانستید به عکس‌ها استیکر اضافه کنید اما برای آن به یک اپلیکیشن دیگر احتیاج داشتید.

این ویژگی بار دیگر مشخص می‌کند که فیس‌بوک بیش از کامپیوتر‌ها به فکر جذب کاربران گوشی‌ها است. ماه گذشته آماری ارائه شد که مشخص می‌کرد ۸۵ درصد کاربران فیسبوک حداقل به صورت هر از‌گاه، از اپلیکیشن فیس‌بوک در موبایل استفاده می‌کنند و بیش از یک سوم کاربران فقط از اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

گوشی‌ها برای فیس‌بوک پول ساز هم هستند و فیس‌بوک بابت تبلیغات در گوشی پول بیشتری می‌گیرد. فصل قبل، به مدد اپلیکیشن فیس‌بوک، درآمد این شرکت به ۲/۵ میلیارد دلار رسید.


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید