تبلیغات در سایت دبلیو موبایل

تبلیغ باعث می‌ شود wMobile و بسیاری از وب‌سایت‌ها و خدماتی که استفاده می‌کنید رایگان باشند. ما سخت تلاش می‌کنیم تا مطمئن شویم تبلیغات امن، خالی از توهین و تا آنجا که ممکن است مرتبط باشند را فراهم کنیم . برای مثال شما تبلیغات pop-up و آزار دهنده را در سایت دبلیوموبایل نخواهید دید.

دبلیوموبایل همیشه سعی کرده و خواهد کرد تا خدمات و آموزش و فایل ها را رایگان در اختیار افراد حرفه ای و آماتورها قرار دهد و این مسئله تنها به کمک تبلیغات اصولی امکان پذیر است .

ما جهت بالابردن بازدهی تبلیغات شرکت ها و افراد و سایت ها مکان های مختلفی را در سایت تعیین کرده ایم تا بتوانیم بهترین بهره وری را به شما به ارمغان آوریم .

 

مزایای تبلیغات در سایت دبلیو موبایل

طراحی و ساختار سایت دبلیو موبایل به گونه ای است که کاملا ساده و روان است و به همین دلیل بسیاری از کاربران تمایل دارند زمان بیشتری را در سایت سپری کنند .

و در دبلیو موبایل سعی می شود تا حد امکان تجربیات مدیران به اشتراک گذاشته شود و همچنین مطالب دست اول نیز در اختیار کاربران قرار داده می شود و همین دلیل باعث شده که کاربران دبلیو موبایل را به خاطر بسپارند و در آینده نیز از سایت استفاده کنند . به خاطر داشته باشین که دبلیو موبایل بصورت کاملا تخصصی می باشد و به همین دلیل مثل سایر سایت ها قصد نداریم با تبلیغات زیاد سایت را از حالت استاندارد خارج کنیم . بیش از 60% ورودی های سایت از طریق گوگل میباشد که نشان از کیفیت مطالب و مقالات این سایت است و مابقیه ورودی ها از کانال های تلگرامی و ورودی های مستقیم و لینک های اشتراک گذاشته شده در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی توسط کاربران انجام می شود .

 

تعرفه تبلیغات در دبلیو موبایل

تعرفه تبلیغات در سایت دبلیو موبایل بسیار پایین تر از قیمت واقعی آن (با توجه به بازدید سایت) قرار داده شده است . و همچنین تبلیغات با تصاویر ثابت را با قیمت کمتر نسبت به تبلیغات با تصاویر متحرک قرار داده ایم تا از این طریق بتوانیم به حقوق کاربرانمان احترام قائل شویم .

 

تبلیغات لینکی مخصوص سئو و افزایش رتبه

افزادی که تمایل دارند رتبه و رنکینگ سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهند این نوع تبلیغات جزء بهترین  و کم هزینه ترین نوع تبلیغات می باشد  .

موقعیت نوع آگهی 1 ماه
انتهای سایت No follow 20.000 تومان
انتهای سایت Follow 35.000 تومان

 

تبلیغات بنری در دبلیو موبایل

تبلیغات بنری یکی از تاثیر گذارترین روش های تبلیغاتی محصولات و برند ها می باشد این روش یکی از بهترین روش ها برای رابطه مستقیم با مشتریان است .

قطعا دبلیو موبایل با این حجم بازدید روزانه گزینه مناسبی برای معرفی شما خواهد بود . تبلیغات بنری در دبلیو موبایل بصورت ثابت و متحرک با فاصله زمانی حداقل 3 ثانیه در هر فریم می باشد تا مخاطبین سایت را اذیت نکند .

موقعیت نوع آگهی سایز قیمت بنر ثابت قیمت بنر متحرک
زیر هدر سایت بنری 468px × 60px 50000 تومان 60000 تومان
ستون سمت چپ بنری 370px × 240px 65000 تومان 75000 تومان

 

 

ریپورتاژ آگهی یا گزارش از محصول و خدمات شما در دبلیو موبایل

ریپورتاژ می تواند معرفی کاملی از خدمات شما باشد ، در این نوع آگهی که بصورت تخصصی توسط کارشناسان تیم ما تهیه می شود خدمات و محصولات شما به گونه ای معرفی می شود که کاربر را بیش از پیش تشویق به خرید و استفاده از خدمات شما می کند .

در ضمن توجه داشته باشید که ریپورتاژ ها در دبلیو موبایل بصورت مادام العمر می باشد و مجموعه ای از تصاویر و لینک های شما می باشد که بصورت همیشگی بر روی سایت خواهند ماند (این یعنی هدر نرفتن سرمایه گذاری شما!!!)

زمان آگهی در حالت ریپورتاژ به صورت مادام المعر (تا زمان زنده بودن سایت)  می باشد .تعداد لینک مجاز در حالت ریپورتاژ 1 عدد می باشد و مقدار متن محدودیتی ندارد و تعداد تصاویر هم تا 5 عدد مجاز می باشد .

قیمت رپورتاژ بصورت مادام العمر و با رعایت استاندارد ذکر شده 100 هزار تومان می باشد و به ازای هر لینک اضافی 10 هزار تومان به نرخ اصلی افزوده خواهد گردید .

 

تبلیغ ویژه اپلیکیشن تولیدی شما

چنانچه شما تولید کننده اپلیکیشن های موبایلی هستین ما می توانیم در پیش برد اپلیکیشنتان شما را همراهی کنیم . کافیست به ما بسپارید…

اپلیکیشن شما بصورت ویژه هم در سایت قرار خواهد گرفت و مهمتر از آن در کانال تلگرام چند هزار نفری کاربران دبلیو موبایل نیز قرار خواهد گرفت و شما نتیجه تبلیغاتتان را خواهید دید .

 

موقعیت نوع آگهی مادام العمر
فقط در سایت اپلیکیشن و توضیحات 40.000 تومان
فقط در کانال تلگرام اپلیکیشن و توضیحات 20.000 تومان
سایت و کانال باهم اپلیکیشن و توضیحات 50.000 تومان

 

نقد و بررسی ویژه اپلیکیشن شما

احتمالا شما یک برنامه نویس و یا توسعه دهنده اپلیکیشن موبایلی هستین ! قصد پیشرفت کردن را دارید ؟ پس ما می توانیم اپلیکیشن شما را بصورت فوق حرفه ای مورد بررسی قرار دهیم و در سایت همراه با لینک دانلود اپلیکیشن شما منتشر کنیم تا علاوه بر آشنایی بیشتر کاربران با اپلیکیشن شما تعداد استفاده کنندگان از اپ شما نیز افزایش پیدا کند { نمونه های بررسی اپلیکیشن }

 

اپلیکیشن شما تنها با مبلغ 45 هزار تومان توسط مدیران سایت بصورت فوق حرفه ای در کوتاه ترین زمان نقد و بررسی می شود و بر روی سایت و در دید عموم قرار می گیرد و در صورت تمایل در سایت بازار زیر مطلب شما نیز قرار می گیرد .

 

اطلاعات تماس و شماره حساب

لطفا قبل از واریز مبالغ تبلیغات با ما از طریق ایمیل [email protected] و یا با شماره 09191441912 تماس بگیرید .

 

نام بانک / بنام شماره حساب شماره کارت
ملی / میثم حسینی 0327793694006
6037997153070686
پارسیان / میثم حسینی 80000674216002 6221061065076046
ملت / میثم حسینی 4754598872 6104337239626508