همه گوشی های لومیا به ویندوز 10 آپدیت می شوند

اخبار گوشی ها 05 اسفند 93
همه گوشی های لومیا به ویندوز 10 آپدیت می شوند
5 (100%) 5 votes

به گزارش Wmobile ، کمپانی مایکروسافت چندی پیش ویندوز 10 را معرفی کرد و هم اکنون یک خبری که منتشر شده این است که همه گوشی های لومیا این آپدیت را می توانند دریافت و استفاده کنند .

این نسخه از سیستم عامل قرار است ابتدا بر روی کاربران موبایلی با نام Windows 10 Technical Preview عرضه شد و مایکروسافت اعلام کرد که برخی از گوشی های ویندوزی می توانند این آپدیت را دریافت کنند .

درهمین راستا اما یک مرکز پیشرفت در تکنولوژی با نام XDA-Developers، این سیستم‌ عامل 10 ویندوز را هک کرد تا همه کاربران گوشی‌ های Lumia با مدل‌ های مختلف بتوانند ویندوز 10 را نصب کنند.

ویندوز 10 لومیا

براین اساس برخی از کاربران گوشی های لومیا گفته اند که توانسته اند ویندوز 10 را بر روی برخی از گوشی ها نصب کرده اند از جمله این گوشی ها می توان به گوشی لومیا 720 اشاره کرد . در واقع همه گوشی های lumia می توانند به ویندوز فون 10 آپدیت کنند البته ممکن است برخی از امکانات بر روی بعضی از گوشی ها کار نکند .

 

در این آپدیت کارشناسان موفق شده اند این سیستم عامل جدید رو بر روی گوشی های 930 lumia و 1320 نصب کنند و وحتی گزارش شده که ویندوز 10 را بر روی لومیا 520 نیز اجرا کرده اند !!!


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با همه گوشی های لومیا به ویندوز 10 آپدیت می شوند

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید