بهترین گوشی سال از دیدگاه کاربران سامسونگ گلکسی S6 می باشد

اخبار گوشی ها 06 دی 94
بهترین گوشی سال از دیدگاه کاربران سامسونگ گلکسی S6 می باشد
4.13 (82.5%) 8 votes

در رای‌ گیری‌ ای که وب‌ سایت خبری GSMArena میان خوانندگان‌ اش برگزار کرده، گلکسی S6 به عنوان بهترین گوشی سال ۲۰۱۵ انتخاب شد.

Smart phone

 

 

گوشی سامسونگ گلکسی S6 براساس رای کاربران وب‌ سایت GSMArena گوشی سال ۲۰۱۵ شد. این گوشی کره‌ ای به طور پیروز مندانه‌ای موفق شد که رای بیش از یک سوم (۳۴ درصد) کاربران این مرجع اخبار مرتبط با گجت‌های هوشمند را به دست بیاورد.

البته برای کسب جایگاه دوم رقابت نزدیکی میان دو گوشی وجود داشت. این رقابت میان آیفون 6s و سونی اکسپریا Z5 بود که درنهایت آیفون برنده شد. اختلاف درصد آرای این دو تلفن هوشمند تنها یک درصد بود.

گلکسی s6 گوشی سال

گوشی LG G4 هم در این میان در جایگاه چهارم نشست، آن هم با اختلاف زیادی. از هر ۱۰ نفر تنها یک نفر این دستگاه را به عنوان گوشی سال انتخاب کردند. گرچه درصد آرای LG G4 با سه گوشی دیگر اختلاف زیادی دارد، اما چندان هم بد به نظر نمی‌رسد. به دنبال آن مایکروسافت لومیا ۹۵۰ هم با ۸ درصد پنجم شد.

گوشی‌های ال‌جی نکسوس 5X، هواوی P8 و HTC وان M9 پلاس هم صرفا جزو گوشی‌های هستند که درصدی را به خود اختصاص دادند. این نکته در مورد گوشی تایوانی HTC به دلیل موقعیت نامعلوم این شرکت و گوشی هواوی به این دلیل که این شرکت هنوز در اول راه قرار دارد و برندش تثبیت نشده، قابل درک است. اما درصد ناچیز ال‌جی نکسوس 5X در این رقابت مایوس‌کننده به نظر می‌رسد.

منبع: GSMArena


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با بهترین گوشی سال از دیدگاه کاربران سامسونگ گلکسی S6 می باشد

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید