طراحی گوشی هوشمند جدید مخصوص کودکان

اخبار فناوری اطلاعات, اخبار گوشی ها 07 تیر 94
طراحی گوشی هوشمند جدید مخصوص کودکان
5 (100%) 2 votes

همزمان با افزایش توجه مردم به گوشی های هوشمند و تمایل آنها به استفاده از این گوشی ها،کمپانی ها نیز به فکر  پیشرفت تولیدات خود میباشند.این تولیدکنندگان به فکر استفاده ی آسان تر و کاربردی تر کاربران میباشند و سعی میکنند قابلیت های کاربردی محصولاتشان متناسب با گروه های کاربردی مختلف باشد.

دراین بین این تلفن های همراه برای کودکان جذابیت های فراوانی دارد و آنها نیز خواهان استفاده از این امکانات جدید و سرگرم کننده میباشند.

 

childs new mobile

 

این فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه هوشمند،موجب نگرانی خانواده ها شده است،چرا که نمیتوانند فرزندانشان را هنگام استفاده از آنها کنترل کنند و اگر هم این امکان فراهم باشد بسیار سخت و زمان بر است.به همین دلیل کمپانی این تلفن های همراه به فکر کمک به خانواده ها افتاده اند و دستگاهی مخصوص را طراحی کرده اند.

طبق جدیدترین خبر ها استارت‌آپ Insensi  ایده ی خود را جهت ساخت این قبیل گوشی ها که مختص کودکان میباشد عملی کرده است.از آنجایی که هنوز بسیاری از خانواده ها اجازه ی استفاده از تبلت و گوشی ها را به فرزندانشان نمیدهند حالا این استارت آپ با ارائه‌ ایده ی خود نگرانی خانواده ها را برطرف کرده.

این گوشی که ILY نام دارد اگر چه به عنوان گوشی هوشمند شناخته میشود،اما به مصرف کنندگان خود تنها اجازه ی تماس ویدیویی و صوتی از طریق وای فای یا سیم کارت با اعضای خانواده و ارسال عکس به آنها را میدهد.همچنین میتوان مخاطبان را به صفحه ی اصلی گوشی اضافه کرد تا کودکان بتوانند به آسانی و با یک کلیک تماس را برقرار سازند.

در این گوشی هیچگونه مرورگر وب و امکانات دسترسی به اینترنتی طراحی نشده است.همچنین در این گوشی هوشمند اپیلیکیشنی برای نقاشی طراحی و تعبیه شده که کاربران میتوانند پس از نقاشی و اتمام کار فایل را به اعضای خانواده ارسال کرده و با آنها به اشتراک بگذرند.

هم اکنون میتوان این تلفن همراه را با قیمت 200 دلار جزو پیش سفارشات ثبت کرد.

 

 

childs new mobile 2

 


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با طراحی گوشی هوشمند جدید مخصوص کودکان

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید