اکنون نسخه نهایی iOS 9 را دانلود کنید

اخبار اپلیکیشن ها, اخبار فناوری اطلاعات 25 شهریور 94
اکنون نسخه نهایی iOS 9 را دانلود کنید
5 (100%) 2 votes

کاربران آیفون، آیپد و آیپاد تاچ از حالا قادر هستند نسخه جدید پلتفرم همراه اپل، iOS 9 را دانلود کنند. مانند همیشه، اپل این بروز رسانی را به شکل کاملا رایگان و از طریق OTA در اختیار کاربران خود می گذارد. البته در صورتی که تمایل داشته باشید، می توانید دستگاه خود را به کامپیوتر متصل کرده و در iTunes، ابتدا فایل های مورد نیاز را دانلود نمایید. برای بروز رسانی دستگاه خود از طریق OTA، می توانید در منوی تنظیمات، به تب General سر زده و سپس روی Software Update کلیک کرده و در نهایت نسخه جدید را دانلود کنید.

نکته مهمی که در این میان لازم به اشاره است، اینکه در سال گذشته، کاربران برای بروز رسانی به iOS 8 نیاز به دست کم ۴ گیگابایت فضای خالی در آی‌دیوایس خود داشتند. اکنون ولی برای بروز رسانی دستگاه به iOS 9، صرفا باید ۱.۳ گیگابایت فضای خالی در آیفون، آیپد یا آیپاد خود داشته باشید.

نسخه جدید از لحاظ بصری، تفاوت شگرفی با نسخه های هشتم و یا حتی هفتم ندارد اما می توان از آن به عنوان پایدار ترین ورژن iOS نام برد؛ نسخه ای که بهبود های فراوانی را نیز به خود دیده و بحث امنیت، بیش از هر زمان دیگری در آن جدی گرفته شده است.

در iOS 9، سیری با جستجوی این پلتفرم به نام «اسپایت‌لایت» هماهنگ گشته و ترکیب جالب و هوشمندی به نام «پرواکتیو» به وجود آمده است. از سوی دیگر، مالتی تسکینگ در میان اپلیکیشن ها نیز به شکل بهینه تری انجام می گردد.

 


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با اکنون نسخه نهایی iOS 9 را دانلود کنید

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید