احتمالا این تصویر اولین گوشی هوشمند نوکیا باشد

اخبار کمپانی ها, اخبار گوشی ها 12 شهریور 95
احتمالا این تصویر اولین گوشی هوشمند نوکیا باشد
5 (100%) 4 votes

از زمانی که نوکیا اعلام کرده می‌خواهد به بازار گوشی‌های هوشمند برگردد، این شرکت یکی از موضوعات داغ بوده است. نوکیا که زمانی در صنعت موبایل پیشگام بود، حالا می‌خواهد به دوران شکوهش بازگردد.

Nokia N1

تمام اخبار و شایعات حاکی از این هستند که نوکیا در اواخر سال ۲۰۱۶ به بازار موبایل برمی‌گردد، اما درباره جزییات دقیق گوشی‌هایی که قرار است عرضه شوند و زمان عرضه آنها چیزی نمی‌دانیم.

طبق شایعات، حداقل دو گوشی هوشمند نوکیا تا آخر سال میلادی جاری عرضه خواهند شد. دو گوشی اندرویدی دیگر هم در دست ساخت هستند، اما بسته به نتیجه‌ی آزمایش‌ها این دستگاه‌ها در اواخر ۲۰۱۶ یا اوایل ۲۰۱۷ رونمایی می‌شوند.

این احتمال وجود دارد که یکی از گوشی‌های اندرویدی نوکیا که قرار است عرضه شود، در یک تصویر رسمی نشان داده شده است. این تصویر در صفحه رسمی توییتر این شرکت منتشر شد.

Nokia-phone

ظاهرا این دستگاه یک نمونه اولیه است که هنوز معرفی نشده، البته شاید هم این‌طور نباشد. در هر صورت نباید این احتمال را نادیده بگیریم که این گوشی می‌تواند یکی از اولین گوشی‌های هوشمند اندرویدی باشد که نوکیا پس از مدت‌ها عرضه می‌کند.

متاسفانه در این تصویر فقط می‌توانیم پشت گوشی را ببینیم، بنابراین نمی‌توانیم به راحتی تشخیص دهیم که این دستگاه قبلا عرضه شده یا نه.

 

منبع: Phone Arena

اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید