حل مشکل عدم آنتن دهی با گجت GoTenna

اخبار فناوری اطلاعات 16 بهمن 94
حل مشکل عدم آنتن دهی با گجت GoTenna
5 (100%) 5 votes

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در گوشی های تلفن همراه است اینه که در جاهایی که از شهر دور است آنتن دهی گوشی به شدت ضعیف می شود و در مواقعی اصلا امکان تماس وجود ندارد حتی تماس های اضطراری ! در این مواقع گجت GoTenna به داد شما خواهد رسید .
BlueGreen_Front_grande

GoTenna نام گجتی است که در این مواقع می تواند به کمک شما برسد،GoTenna از طریق ایجاد یک شبکه ی بیسیم خصوصی به شما این امکان را می دهد تا وقتی در دل کوه و یا جنگل،داخل یک غار و یا هرجایی که پوشش مخابراتی ندارد هستید،به دوستان خود پیامک بفرستید.

قیمت این گجت ۲۰۰ دلار است و در هر جعبه ی آن دو گجت وجود دارد که اندازه ی هر کدام تقریبا به اندازه ی یک شکلات اسنیکرز است،که این دو گجت از طریق نرم افزار رایگان دو دستگاه را از فاصله ی حداکثر ۷ کیلومتری به هم متصل می کند.

gotenna (1)

البته باید بگوییم که GoTenna جایگزین کاملی برای یک سرویس مخابراتی نخواهد به این دلیل که با استفاده از آن شما قادر نخواهید بود تا تماس تلفنی برقرار کنید،شما فقط می توانید پیام های متنی بفرستید و یا موقعیت جغرافیایی خود را به دیگری اطلاع دهید.

Gotenna پوششی ضد آب و ضد ضربه دارد و در تست میدانی با موفقیت از پس طوفان و و خیس شدن و ضربه های متوسط برآمده است.ولی در زیر سطح آب نمیتواند کار کند.goTenna

برا ی استفاده از GoTenna کافیست آنتن آن را باز کرده و از طریق اپلیکیشن مربوطه و بلوتوث آنرا با گوشی خود Pair کنید.همه ی دستگاههای GoTenna می توانند با همدیگر ارتباط داشته باشند.

در اپلیکیشن مربوطه سه نوع ارتباط تعریف شده است:

۱-پیام عمومی

۲-پیام خصوصی

۳ -پیام SOS

با استفاده از این دستگاه هیچگاه در طبیعت گم نخواهید شد و در مواقع ضروری  نیز میتوانید با پلیس و یا اورژانس ارتباط برقرار کنید.


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با حل مشکل عدم آنتن دهی با گجت GoTenna

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید