گروه های تلگرام بزودی 1000 نفری می شود

اخبار اپلیکیشن ها 05 آذر 94
گروه های تلگرام بزودی 1000 نفری می شود
4.5 (90%) 4 votes

برنامه پیام رسان تلگرام بسیار در سراسر جهان پرطرفدار شده است و درهمین راستا مسئولان این برنامه سعی می کنند تا امکانات بیشتری را با بروزرسانی به این برنامه اضافه کنند تا کاربران از استفاده این سرویس ها، لذت زیادتری را ببرند.

Telegram Group

کاربران با بروزرسانی اپلیکیشن پیام رسان تلگرام می توانند گروه های خود را از ۲۰۰ نفر به ۱۰۰۰ نفر ارتقاء دهند.

به نقل از مهر، کاربران اپلیکیشن پیام رسان تلگرام با بروزرسانی جدید این برنامه می توانند ظرفیت گروه های خود را از ۲۰۰ نفر به گروه های supergroups ارتقاء داده و تا ۱۰۰۰ نفر را نیز در گروه عضو کنند. این بروزرسانی از تاریخ ۱۵.۱۱.۲۲در وبسایت تلگرام منتشر شده است.

در ماه های اخیر، اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در حالی تبدیل به یکی از اپلیکیشن های جذاب و پر مخاطب شده که هر روز نه تنها به تعداد کاربرانی که این اپلیکیشن را نصب می کنند افزوده می شود بلکه استفاده از این اپلیکیشن تا انجام ماموریت های تروریستی نیز پیش رفته است.

در روزهای گذشته نیز خبری درباره استفاده گروه تروریستی داعش از اپلیکیشن پیام رسان تلگرام توجهات بسیاری را به خود جلب کرده بود. اعضای داعش از تلگرام و سایر سرویس های پیام رسان رمزگذاری شده برای ارتباط با یکدیگر استفاده می کردند، این خبر در حالی منتشر شده بود که پیام آن نیز در توئیتر تلگرام تایید شد.

ظرفیت در گروه‌ های تلگرامی

گروه موسوم به داعش در سال های اخیر در توئیتر فعال بوده اما این گروه تبلیغات تروریستی خود را از شبکه اجتماعی توئیتر به اپلیکیشن پیام رسان تلگرام منتقل کرده بود. زیرا کانال های تلگرام به کاربرانش اجازه می دهد تا پیام هایشان را به تعداد نامحدودی از مخاطبان منتقل کنند.

ظرفیت در گروه‌ های تلگرامی به ۱۰۰۰ نفر می رسد …

تلگرام در تاریخ ۲۷ آبان ماه برابر با ۱۸ نوامبر پستی را در توئیتر خود با این مضمون منتشر کرد:« طی روزهای اخیر ۷۸ کانال مربوط به داعش به ۱۲ زبان مسدود شدند. تلگرام در ادامه آورده بود : « متاسفانه کانال های تلگرام به عنوان ابزاری برای تبادل اطلاعات و اهداف تروریستی اعضای داعش مورد استفاده قرار گرفته بودند که بر اساس گزارش های کاربران، تعدادی از این کانال ها شناسایی و مسدود شدند.»


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید

  1. روسری ماه بانو گفت:

    با سلام خدمت بانوان ایرانی
    مجموعه ای بی نظیر از انواع شال،روسری،جوراب و ملزومات حجاب مزین به طرح هایی متنوع از نگینهای ضد آب اتریشی و تیکه دوزی های جدید و شیک با قابلیت شستشو و اتو و طراحی های خاص زیر قیمت بازار به شما عزیزان عرضه میشود جهت مشاهده کارها مراجعه به کانال تلگرامی زیر
    https://telegram.me/mah_banoo_2017
    با ما خاص بودن را تجربه کنید