مایکروسافت اپلیکیشن مترجم خود را برای اندروید منتشر کرد

اخبار اپلیکیشن ها 16 مرداد 94
مایکروسافت اپلیکیشن مترجم خود را برای اندروید منتشر کرد
5 (100%) 1 vote

مایکروسافت امروز اپلیکیشن مترجم خود را برای موبایل ها، تبلت ها و پوشیدنی های اندرویدی منتشر نمود. همین حالا می توانید از طریق گوگل پلی نسبت به اقدام این اپلیکیشن رایگان اقدام کنید و به وسیله آن ۵۰ گفته ها و نوشته های خود را به ۵۰ زبان مختلف ترجمه نمایید.

microsoft translator android

اگر پیش از این با مترجم گوگل کار کرده باشید، حتما می دانید که دقت و سرعت بالا یکی از دلایل محبوبیت این سرویس است، اپلیکیشن مترجم مایکروسافت نیز در همین زمینه فوق العاده قوی است اما نسبت به رقیب گوگلی اش برتری خاصی ندارد، جز اینکه گوگل هنوز مترجم اش را برای ساعت های اندرویدی منتشر نکرده!

این اپ به دو طریق نوشتار و گفتار، به شما پاسخ می دهد. اگر بخواهید می توانید با بیان کلمه یا جمله، معادل آن را به زبان مورد نظر دریافت کنید یا اگر در محیط شلوغی هستید و شاید حتی ندانید که کلمات چگونه تلفظ می شوند، می توانید از راهکار نوشتاری بهر ببرید.

نکته جالب اینجاست که این اپلیکیشن حالا برای سیستم عامل اندروید و Android Wear منتشر شده که از تمایل روز افزون حضور مایکروسافت روی پلتفرم های رقیب حکایت دارد. Microsoft Translator روی دستگاه های اندرویدی که ورژن4.3 و بعد از آن را دارند اجرا می شود.

 

دانلود مترجم مایکروسافت


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با مایکروسافت اپلیکیشن مترجم خود را برای اندروید منتشر کرد

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید