هم اکنون ویندوز 10 مایکروسافت بر روی 14 میلیون دستگاه نصب شده !

اخبار فناوری اطلاعات 10 مرداد 94
هم اکنون ویندوز 10 مایکروسافت بر روی 14 میلیون دستگاه نصب شده !
5 (100%) 1 vote

مایکروسافت اعلام کرد که پس از گذشت ۲۴ ساعت از انتشار نسخه ی نهایی ویندوز ۱۰، هم اکنون ویندوز ۱۰ بر روی بیش از ۱۴ میلیون دستگاه نصب شده است. اگر شما هنوز موفق به دریافت سیستم عامل ویندوز ۱۰ نشده اید، مایکروسافت هنوز در حال انتشار ویندوز ۱۰ است، صبور باشید، مایکروسافت به صورت ۲۴ ساعته کار می کند تا مطمئن شود که هر شخصی که ویندوز ۱۰ را رزرو کرده است، آن را دریافت کند. آگاه باشید، مایکروسافت می گوید ممکن است این مورد چند هفته زمان ببرد تا هر کسی که برای ویندوز ۱۰ ثبت نام کرده است، بتواند آن را دانلود کند.

ویندوز 10 مایکروسافت

در حالی که مایکروسافت اعداد را تجزیه نکرد، ما می دانیم که ۵ میلیون ویندوز اینسایدر وجود داشت که به معنای آن است که ۹ میلیون مصرف کننده برای اولین بار است که سیستم عامل ویندوز ۱۰ را تجربه می کنند.

در حالی که مایکروسافت علناً نقطه ی عطف خود را اعلام نکرده است، بیش از یک میلیارد دستگاه با ویندوز ۱۰ پس از سه سال. مشاهده ی این مورد که آن ها این عدد را به این زودی اعلام کردند، نشان می دهد که آن ها از این سرعت نصب ویندوز ۱۰ بر روی دستگاه ها خرسند هستند.

بررسی ریاضی، ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ نصب در ۲۴ ساعت برابر است با ۵۸۳,۳۳۳ نصب در هر ساعت، ۹۷۲۲ نصب در هر دقیقه و ۱۶۲ نصب در هر ثانیه.

 

همچنین مدیران مایکروسافت در جامعه نیز حضور داشته اند؛ Terry Myerson از فروشگاه محلی مایکروسافت دیدن کرده است تا ببیند که روند معرفی و عرضه ی ویندوز ۱۰ چگونه است و ساتیا نادلا به کنیا رفته است تا ببیند که سیستم عامل ویندوز چگونه در زندگی کودکان در جوامع روستایی نهفته است.

حرکت مایکروسافت و اهداف مایکروسافت پیرامون ویندوز ۱۰ به مراتب بیش از این خواهد بود، و این تازه آغاز راه است. مایکروسافت در حال حاضر در حال تبلیغ سیستم عامل ویندوز ۱۰ است و از هر فرصتی برای معرفی و گسترش ویندوز ۱۰ استفاده می کند.

منبع: NEOWIN


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با هم اکنون ویندوز 10 مایکروسافت بر روی 14 میلیون دستگاه نصب شده !

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید