برنامه myAppRank ویژه برنامه نویسان ویندوز فون

نرم افزار ویندوز فون 03 آبان 94
برنامه myAppRank ویژه برنامه نویسان ویندوز فون
5 (100%) 1 vote

همواره برنامه نویسان و سازندگان نرم افزار ها به دنبال نظرات کاربران و میزان محبوبیت برنامه ی خود در میان برنامه های دیگر بوده اند. آن ها می دانند که باید برنامه ی خود را طوری بهبود ببخشند که بتواند رضایت کاربران را بدست آورده و میان دیگر برنامه ها محبوبیت بیشتری را داشته باشد تا چه از نظر مالی و چه از نظر فنی جلو تر از بقیه ی رقبا باشند. برنامه ی myAppRank به دولوپر های ویندوز فون (ویندوز موبایل آینده) کمک می کند تا میزان رضایت و محبوبیت برنامه ی خود را بهتر مشاهده کنند.

برای استفاده از این برنامه باید یک اکانت مخصوص خودش بسازید و وارد آن شوید. پس از ورود اپلیکیشن های مورد نظر را به برنامه اضافه کنید. می توانید نام برنامه را جستجو کنید.

myAppRank

یک نکته که برخی هنوز نمی دانند:

همان گونه که می دانید وب سایت مایکروسافت برای کشور های مختلفی با زبان های آن ها پشتیبانی می شود که متاسفانه هنوز زبان فارسی و کشور ایران جز این لیست قرار نگرفته است. شما می توانید کشور و زبان را از پایین صفحه در این سایت تغییر دهید. خیلی از جزئیات این سایت برای کشور های مختلف بومی سازی شده است، از جمله اخبار و زبان. یکی از مواردی که شامل این جزئیات می شود نظرات کاربران به برنامه هاست. یعنی نظرات کابران هر کشور برای یک برنامه متفاوت است. مثلا اگر هم اکنون با سایت آمریکایی صفحه ی برنامه ای مانند Facebook را باز کنید می بینید که تعداد آرا آن ۶۸ هزار رای و امتیاز آن سه ستاره می باشد. اما اگر صفحه ی همین برنامه را با کشور دیگری مثل ایتالیا باز کنید می بینید که تعداد آرا آن ۴۵ هزار رای و امتیاز آن دو ستاره است. این که رای شما در لیست کدام کشور قرار می گیرد مربوط به کشور گوشی شما می شود.

myAppRank screen

 امکانات این برنامه :

  • نمایش رتبه ی برنامه از تاریخ ژوئیه ۲۰۱۴
  • نمایش میانگین امتیازات کاربران به برنامه در آپدیت های مختلف آن
  • توییت ها و buzz هایی که درباره ی برنامه شما منتشر شده را در این برنامه می بینید
  • فوکوس روی رقابت برنامه ی شما با سایر برنامه های مشابه
  • مقایسه و نمایش پیشرفت محبوبیت برنامه ی شما در کشور های مختلف

توجه داشته باشید که اگر بدانید برنامه ی شما در چه کشوری چگونه است، به شما کمک می کند تا بدانید مردم آن کشور چه چیزی از شما می خواهند. در نتیجه شما می دانید که چه کار کنید تا برنامه ی شما برای آن منطقه بومی سازی شود.

اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .
قابل اجرا در سیستم عامل ویندوز فون 8 و بالاتر

چنانچه این نرم افزار را توسط رایانه دانلود کرده اید فایل دانلود شده را توسط رم ریدر ، بلوتوث ، و یا هر وسیله دیگر به حافظه گوشی یا تبلت خود انتقال داده و از گوشی یا تبلت خود اقدام به نصب نمایید . پس از نصب نرم افزار شما قادر به اجرای آن خواهید بود .

برخی از نرم افزار ها جهت اجرا نیازمند اینترنت می باشند که شما بایستی اینترنت دستگاه خود را فعال نمایید .

چنانچه در اجرای برخی از برنامه ها با مشکل مواجه شدین می توانید سوال خود را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام فرمایید تا کارشناسان سایت در اولین فرصت شما را راهنمایی کنند .

مطالب مرتبط با برنامه myAppRank ویژه برنامه نویسان ویندوز فون

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید