جواهرات جدید با طعم تکنولوژی !

اخبار اپلیکیشن ها, اخبار فناوری اطلاعات 19 فروردین 94
جواهرات جدید با طعم تکنولوژی !
4.5 (90%) 2 votes

در تازه ترین نوآوری صورت گرفته در دنیای طراحی و ساخت جواهرات، محصولی خلاقانه تولید شده که الگوی آن به سلیقه صاحب آن قابل تغییر است. مهندسان و طراحان یک شرکت دانش بنیان در مجارستان موفق به تولید این جواهر پوشیدنی شده اند که به آن Tago Arc گفته می شود. مهمترین ویژگی این ابتکارعمل استفاده از نمایشگر جوهر الکترونیکی در دل آن است که به صاحب آن این امکان را می دهد تا بنا به سلیقه خود الگوی آن را تغییر دهد.

gold mobile tago arc

بر این اساس صاحب جواهر می تواند هر الگو یا تصویر خاصی را از تلفن همراه هوشمندش به جواهر گرانبهایش منتقل کرده و آن را بر آن نمایشگر جوهر الکترونیکی اش منتقل کند.

این جواهر فوق مدرن در واقع یک دستبند گرانبهاست. اپلیکیشن ویژه ای که برای این ابتکار عمل طراحی شده هزاران طراحی متنوع را در دل خود دارد که صاحب آن می تواند با توجه به سلیقه خود گاه به گاه آن را تغییر دهد.

نمایشگر جوهر الکترونیکی این دستبند مصرف انرژی بسیار ناچیزی دارد و به همین دلیل به واسطه انرژی منتقل شده از تلفن همراه هوشمند به آن، نیازی به تأمین الکتریسیته یا به کارگیری باتری ندارد. این جواهر دیدنی با قیمتی درحدود ۳۰۰ یورو به فروش می رسد.

gold mobile tago arc


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با جواهرات جدید با طعم تکنولوژی !

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید