خدمات جدید اپراتور ایرانسل جهت سفارش سیم کارت

اخبار اپراتورها 08 تیر 94
خدمات جدید اپراتور ایرانسل جهت سفارش سیم کارت
5 (100%) 2 votes

ایرانسل که اپراتور دوم ارتباطی کشور میباشد،سعی دارد که خدمات متفاوتی را در اختیار مشترکان قرار دهد و مشترکان به طور راحت تری به امکانات دسترسی پیدا کنند.از این رو ایرانسل اکنون روش جدید و آسانی را برای خرید و دستیابی به سیم کارت هایش ارائه داده است.

 

irancell-usim

 

با رونمایی سیم کارت های نسل چهارم از سوی ایرانسل،این اپراتور با هدف تسهیل مراحل تعویض سیم کارت و ارتقای سیم کارت های معمولی به سیم کارت های یوسیم 4G با قابلیت اتصال به شبکه ی نسل چهارم،به مشترکان این امکان را میدهد که به صورت تلفنی سفارش های خود را انجام دهند.

بنابراین شهروندان تهرانی میتوانند از طریق تماس تلفنی سیم کارت های جایگزین را سفارش دهند و یا به پیگیری انسداد سیم کارت یا رفع انسداد آن بپردازند.همچنین مشترکانی که لازم دارند برای سیم کارت های سوخته یا مفقودی فعلی خود  سیم کارت های جایگزین فراهم کنند میتوانند به راحتی و با یک تماس،سیم کارت های جدید سفارشی خود را در زمان های معین در هر محله ای از مناطق 22گانه ی تهران دریافت کنند.

شرایط و روش های ثبت سفارشات:

مشترکان ایرانسل می‌توانند در تمامی ساعات از روزهای هفته، از طریق تماس با شماره‌های 7033 از خطوط ایرانسل و نیز 09377033000 از سایر خطوط درخواست دریافت سیم‌ کارت جایگزین یا انسداد سیم کارت و یا رفع انسداد را ثبت و یا پیگیری کنند. تحویل سیم‌کارت جایگزین به مشترکان در روزهای شنبه تا پنج‌شنبه و در ساعت معین شده در بازه زمانی ساعت 8 تا 16 انجام می‌شود.

سیم‌ کارت جایگزین یک ساعت پس از تحویل به مشترک فعال می‌شود و هزینه آن برای سیم‌ کارت جایگزین نسل چهار 12920 تومان و برای سیم‌ کارت جایگزین معمولی 6920 تومان است که به صورت نقدی به پیک تحویل داده می‌شود.

البته این درخواست ها و سفارش ها،تنها با تقاضای مالک سیم کارت ثبت و انجام میشود و هنگام تحویل سفارش نیز الزامی است که مالک در محل حضور داشته وباشد و اصل کارت ملی یا شناسنامه ی عکس دار به همراه یک برگ کپی از آن را ارائه دهد.

این سرویس که به تازگی در تهران بزرگ را اندازی شده،به زودی در سایر مناطق نیز قابل دسترسی خواهد بود.

لازم به ذکر است که خرید سیم کارت جدید دائمی و یا اعتباری یوسیم ایرانسل از طریق سامانه فروش آنلاین به نشانی olr.irancell.ir ممکن است.

ایرانسل2

اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با خدمات جدید اپراتور ایرانسل جهت سفارش سیم کارت

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید