گوشی سامسونگ گلکسی S6 و edge S6 با روکش طلا

اخبار گوشی ها 24 فروردین 94
گوشی سامسونگ گلکسی S6 و edge S6 با روکش طلا
5 (100%) 2 votes

گوشی های هوشمند روکش طلا از دهه های گذشته رواج یافته اند و برای در اختیار داشتن یک نسخه ای لوکس و متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. اما در حال حاضر، هر کسی بخواهد طعم و مزه داشتن همچین تلفنی را با برند سامسونگ بچشد باید مقدار زیادی پول نقد را برای داشتن یک گوشی  هوشمند طلا بسوزاند.

سامسونگ گلکسی S6 طلا

فروشگاه آبکاری طلای Karalux واقع در ویتنام، درحال حاضر یک نسخه آبکاری شده از دوپرچمدار کره ای S6 و S6 edge ارائه می دهد.گلکسی S6 و edge S6 به مجموعه گوشی های لوکس با روکش طلای ۲۴ عیار ملحق شدند. البته این فقط شامل قاب فلزی دور این گوشی و  لبه فلزی در اطراف ماژول دوربین می شود و قاب جلویی و پشتی گوشی تغییری نکرده است.

فروشگاه Karalux ادعا می کند که تنها ۳ ساعت زمان برای مهندسان این فروشگاه لازم است تا گلکسی S6 از طریق ۱۰ مرحله مختلف به طلای ۲۴ مزین کنند. نه تنها این گوشی از رنگ طلایی برخوردار می شود همچنین یک لایه نانو اضافی هم برای جلوگیری از خوردگی رنگ طلا بر روی آن زده می شود.

برای طلایی کردن یک گلکسی S6 با یک لایه از طلای ۲۴ عیار شما باید ۴۰۰ دلار هزینه کنید این درحالی است که قیمت این گوشی از ۶۸۵ دلار شروع می شود.

سامسونگ گلکسی S6 طلا

اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با گوشی سامسونگ گلکسی S6 و edge S6 با روکش طلا

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید