مدیریت قاعدگی خانم ها با نرم افزار فارسی MyPeriod

نرم افزار فارسی آی او اس 16 بهمن 94
مدیریت قاعدگی خانم ها با نرم افزار فارسی MyPeriod
4.35 (87.06%) 17 votes

قاعدگی (پریود) یکی از مراحل بلوغ در بانوان است. قائدگی مانند بسیاری از علائم دیگر بلوغ ممکن است برای بانوان گیج کننده باشد. بعضی از بانوان ممکن است به نوعی از آن ترس داشته باشند یا نگران آن باشند و یا اطلاعی از چگونگی آن در طی یک دوره قائدگی نداشته باشند و همین موضوع آن را برای آنان اسرارآمیز جلوه می‌دهد.

پریود

درواقع MyPeriod یک تقویم هوشمند برای کنترل دوران قائدگی می باشد،که در آن سعی شده است تا با طراحی منحصر به فرد و استاندارد محیطی را فراهم آورده شود تا کاربران بتوانند به راحتی و کمترین سردرگمی ای از آن استفاده کنند و کنترل دقیقی بر عادات و رفتارهای خود در این ایام داشته باشند.

در این اپلیکیشن سعی کرده ایم تا بتوانیم بستری را به وجود آوریم که طی کردن این دوران برای شما بانوان گرامی راحت تر گردد و اطلاعات شما را در مورد آن چیزهایی که باید در مورد قائدگی بندانید و احیانا نمی دانید یا ناقص می دانید را کامل برای شما ارائه نماید.
امیدواریم اپلیکیشن MyPeriod بتواند نیازهای شما را در این برهه زمانی برطرف سازد.

مای پریود

 

ویژگی های نرم افزار مای پریود :

۱- رابط کاربری منحصر به فرد و کاربر پسند:

طراحان MyPeriod سعی داشته اند تا با طراحی مناسب و کاربر پسند محیطی ساده و در عین حال شیک و کاربر پسندی را طراحی کنند تا در عین رعایت استاندارهای طراحی روز دنیا ائلیکیشنی با کیفیت و خوشایند برای کاربران خود ایجاد نمایند.

۲- ارائه تقویم هفتگی و ماهیانه:
بعد از وارد کردن اطلاعات اولیه به اپلیکیشن؛ در صفحه نخست آن لیست کلیه دوران قائدگی که توسط اپلیکیشن ثبت شده است برای شما نمایش داده خواهد شده که با تاچ طولانی هر ردیف تاریخ شروع سیکل جاری قابل ویرایش و تغییر می باشد و در بالای آن یک تقویم هفتگی از وضعیت فعلی شما در دوران سیکل جاریتان به نمایش در خواهد آمد.
هر روز از تقویم با شکل و علائم خاصی نمایش داده شده است که بیانگر وضعیت روز معیین در طول آن دوره قائدگی می باشد، که با لمس کردن علامت توجه در بالا سمت چپ صفحه از شکل و معنای این علائم آگاهی پیدا می نمایید.
در تقویم ماهیانه روز شروع خون ریزی، روز پایان خون ریزی، دوران مساعد باروری و تخمک گذاری، روزهای نامساعد و یا باروری کم و … به صورت مجزا تفکیک بندی و مشخص شده اند.

۳- تقویم ماهیانه و اطلاعات نموداری
در قسمت تقویم ماهیانه کل سیکل انتخابی نمایش داده خواهد شد و با تاچ کردن هر روز از روزهای سیکل اطلاعات آن روز در سیکل نمایش داده خواهد شد و همچنین با لمس کردن آیکون نمودار می توانید اطلاعات سیکل خود را به صورت دقیق بر روی نمودار ها مشاهده نمایید.
۴- پیشگویی سیکل های آتی شما:
همواره یکی از مهم ترین دغدغه بانوان اطلاع از تاریخ شروع و یا اتمام سیکل های آتی شان می باشد که بتوانند تصمیمات و برنامه ریزی بهتری برای مسافرت ها، مهمونی ها و یا سایر کارهای خود انجام دهند. که در اپلیکیشن MyPeriod به طور نامحدودی از سیکل های آتی شما بر اساس اطلاعات اخرین سیکل تان پیشگویی خواهد شد.

۵- پروفایل کاربری
با مراجعه به پروفایل کاربری خود می توانید ۱۲ سیکل آخر خود را مشاهده نمایید با توجه به ارائه اطلاعات بر روی نمودار می توانید طول دوران آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید و به خوبی کنترل نمایید تا در صورت نیاز به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

۶- ارائه ویجت کاربردی برای ارائه سریع تر اطلاعات:
با توجه به جایگاهی که ویجت ها بر روی دستگاه های موبایل پیدا کرده اند در اپلیکیشن MyPeriod سعی شده است تا با ارائه ویجتی از ۷ روز جاری اطلاعات سیکل جاری را در بازه زمانی دو روز قبل از امروز تا دو روز بعد از امروز نمایش داده شود.

 

عادت ماهانه

اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .
قابل اجرا در سیستم عامل آی او اس 8.1 و بالاتر

چنانچه این نرم افزار را توسط رایانه دانلود کرده اید فایل دانلود شده را توسط رم ریدر ، بلوتوث ، و یا هر وسیله دیگر به حافظه گوشی یا تبلت خود انتقال داده و از گوشی یا تبلت خود اقدام به نصب نمایید . پس از نصب نرم افزار شما قادر به اجرای آن خواهید بود .

برخی از نرم افزار ها جهت اجرا نیازمند اینترنت می باشند که شما بایستی اینترنت دستگاه خود را فعال نمایید .

چنانچه در اجرای برخی از برنامه ها با مشکل مواجه شدین می توانید سوال خود را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام فرمایید تا کارشناسان سایت در اولین فرصت شما را راهنمایی کنند .

مطالب مرتبط با مدیریت قاعدگی خانم ها با نرم افزار فارسی MyPeriod

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید