ادرار آدمک اندروید بر روی لوگوی اپل !

اخبار کمپانی ها 05 اردیبهشت 94
ادرار آدمک اندروید بر روی لوگوی اپل !
5 (100%) 1 vote

 ادرار اندروید بروی لوگوی شرکت اپل

در یکی از نقشه های سرویس Google Maps لوگوی آدمک اندروید مشاهده می شود که در حال ادرار بروی لوگوی شرکت اپل است.

سرویس Google maps یکی از سرویس های پرکاربرد این شرکت است که تقریبا تمام اسمارت فون های مجهز به سیستم عامل اندروید از آن استفاده می کنند. یکی از خصوصیات این سرویس این است که کاربران می توانند نقشه های خود را به آن اضافه کنند. اکنون این قابلیت مورد سو استفاده قرار گرفته است و در یکی از نقشه هایی ارائه شده توسط کاربر که شهری در پاکستان را نشان می دهد می توان لوگوی آدمک اندروید را مشاهده کرد که در حال ادرار بروی لوگوی سیب گاز زده شرکت Apple است. اختلاف بین دو شرکت Google و Apple از ابتدای ارائه سیستم عامل iOS توسط اپل و Android توسط گوگل ادامه داشته است و اکنون هنوز مشخص نیست آیا این اقدام توسط خود شرکت گوگل انجام شده و یا گوگل از ابتدای اضافه شدن این نقشه از وجود این عکس که در پس زمینه نقشه بخوبی دیده می شود آگاه بوده یا خیر.

شرکت گوگل از صحبت درباره این موضوع خودداری کرده و تنها در مصاحبه ای با روزنامه گاردین اعلام کرده است این تصویر را حذف خواهد کرد.
کاربرانی که این موضوع را به دقت بررسی کرده اند تصویر دیگری در فاصله ای نه چندان دور پیدا کرده اند که سیاست بکارگیری سرویس Google Maps که توسط شرکت گوگل وضع شده است را به تمسخر می گیرد. به نظر می رسد این دو تصویر بیشتر به منظور تحریک گوگل و اعتراض به برخی سیاست های این شرکت درباره بکارگیری از سرویس های ارائه شده منتشر شده باشند تا بی احترامی به شرکت اپل. اما همزمانی انتشار این خبر در رسانه ها و ارائه گجت پوشیدنی شرکت اپل (Apple Watch) موجب می شود غیرعمدی بودن این اقدام مورد تردید واقع شود.


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با ادرار آدمک اندروید بر روی لوگوی اپل !

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید