در سال 2014 روزانه 500 بازی IOS و 250 بازی اندروید عرضه شد !

اخبار اپلیکیشن ها 17 اسفند 93
در سال 2014 روزانه 500 بازی IOS و 250 بازی اندروید عرضه شد !
5 (100%) 2 votes

در سال گذشته به طور روزانه بیش از ۷۵۰ بازی برای پلتفرم‌های اندروید و iOS منتشر شد که این رقم سال به سال در حال افزایش است.

ارائه بازی به آیفون و اندروید

مایک رز که در کمپانی تاینی‌بیلد وظیفه یافت استعدادهای این صنعت را دارد، این هفته در طی همایش توسعه دهندگان بازی در رابطه با دیده شدن و فروش خوب در هر یک از بازارهای دیجیتالی صحبت‌هایی کرد. با توجه به صحبت‌های رز، بازار فروش بازی‌های موبایل کمی ترسناک است، چرا که در سال ۲۰۱۴ روزانه حدود ۵۰۰ بازی برای سیستم عامل iOS و حدود ۲۵۰ بازی برای دستگاه‌های اندروید عرضه شد. همانطور که مشاهده می‌کنید بازار فروش در صنعت بازی‌های موبایل فوق العاده شلوغ است.

رز صحبت‌های زیادی درباره اینکه کدام پلتفرم مکان بهتری برای عرضه بازی است، انجام داد و اینکه چگونه این مسئله می‌تواند منجر به بالا رفتن قابلیت کشف بازی شود و اینکه دوباره چگونه در نظر گرفتن تمامی این موارد می‌تواند بر روی فروش بازی تاثیر بگذارد. وقتی که درباره موبایل صحبت می‌کنیم، بازی‌ها باید جوری ساخته شوند که از فروش خوب لذت ببرند. در حقیقت ما تصویری از کنفرانس رز در GDC داریم که نشان می‌دهد چگونه نحوه نمایش بازی و پشتیبانی اپل یا گوگل بر روی فروش تاثیر دارد.

رقابت بازی های آی او اس و اندروید

همانطور که مشاهده می‌کنید برای بالا بردن فروش بازی از دو هزار نسخه فقط باید یکی از قابلیت‌های اپل یا گوگل را به بازی خود اضافه کنید. واقعا عجیب است.

حال قضیه بر روی پلتفرم‌های دیگر چگونه است؟ بدون بازاریابی خاص و دریافت امتیازات ضعیف می‌توانید یک هزار، پنج هزار یا حتی ده هزار نسخه از بازی خود را به فروش برسانید. به نظر می‌رسد که بر روی موبایل وضعیت برای این بازی‌ها مانند لبه تیغ است: یا شکست یا موفقیت. حال این اوضاع بر روی کنسول‌ها، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های دستی چگونه است؟ خیلی راحت بازی را عرضه کنید تا موفقیت زودگذری را تجربه کنید و تلاش در یوتیوب یا دیگر شبکه‌های اجتماعی به علاوه دریافت نقد‌های نسبتا مثبت می‌تواند منجر به فروشی قدرتمند یا حداقل میانه شود.

اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با در سال 2014 روزانه 500 بازی IOS و 250 بازی اندروید عرضه شد !

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید