ابزار انتقال برنامه های اندروید به ویندوز 10 موبایل

اخبار اپلیکیشن ها 18 مرداد 94
ابزار انتقال برنامه های اندروید به ویندوز 10 موبایل
5 (100%) 3 votes

اوایل امسال بود که مایکروسافت اعلام کرد راه حلی برای انتقال برنامه های اندروید و iOS به ویندوز فون، یافته است. این پروژه های اختصاصی مایکروسافت که آستوریا و آیسلند وود نام دارند، قرار است در پاییز برای توسعه دهندگان عرضه شود. پس از اینکه دیروز اسنادی از پروژه آستوریا افشا شد، یک وب سایت چینی، ابزاری به نام Wconnect  را منتشر کرد که به وسیله آن می توان اپلیکیشن های اندروید را در Windows 10 Mobile، نصب کرد.

با استفاده از Wconnect، برنامه های اندرویدی تقریباً بدون هیچ مشکلی بر روی دستگاه ویندوزی نصب می شوند. تنها برنامه هایی که پس از نصب، کاربردی ندارند، اپلیکیشن هایی هستند که از سرویس های Google Play استفاده می کنند. برنامه هایی مانند Twitter و یا Periscope، قابل نصب و استفاده هستند در حالی که SnapChat این گونه نیست.

برای نصب برنامه های اندرویدی بر روی Windows 10 Mobile، نیاز به فعال کردن Developer Mode و نوشتن دستوراتی در محیط Cmd، دارید. ولی این کار به هیچ عنوان توصیه نمی شود، چرا که ممکن است گوشی شما به شدت آسیب ببیند.

دو پروژه Astoria و Islandwood، برای مایکروسافت جنبه بسیار حیاتی دارند و مایکروسافت امیدوار است از این طریق بتواند انگیزه لازم برای توسعه دهندگان اندروید و iOS را به منظور انتقال نرم افزارهای خود به Windows 10 Mobile، فراهم کند.


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .

مطالب مرتبط با ابزار انتقال برنامه های اندروید به ویندوز 10 موبایل

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید