نرم افزار تبدیل واحدها در ویندوز فون Persian Unit Converter

نرم افزار فارسی ویندوز فون 01 اسفند 93
نرم افزار تبدیل واحدها در ویندوز فون Persian Unit Converter
4.67 (93.33%) 6 votes

حفظ کردن فرمول واحدها مطمئنا کار سخت و پیچیده ای است و امروزه با وجود دستگاه های هوشمند و پیشرفت اپلیکیشن ها این کارها بسیار سریع و آسان شده و برای تبدیل واحد های مختلف تنها کافی است اعداد آنها را در نرم افزار وارد کنید و نرم افزار پاسخ را در کثری از ثانیه برای شما بدهد .

نرم افزار فارسی ویندوز فون PersianUnitConverter یکی از نرم افزار های تبدیل واحد می باشد که می تواند به شما در تبدیل انواع واحد ها از جمله طول ، مساحت ، زمان ، جرم و … کمک کند .

تبدیل واحد ها

شما در صفحه اول این نرم افزار شاخه های مختلف واحد هارا میبینید مانند (طول ، حجم ، سرعت ، نیرو ، انرژی ، مساحت ، دما ، زمان ، جرم ، فشار ) که با رفتن به هر شاخه زیر شاخه های آنها را نیز میتوانید انتخاب کنید ، به فرض مثال در شاخه سرعت زیر شاخه های (کیلومتر بر ساعت ، متر بر ساعت ، فوت بر ساعت ، مایل بر ساعت و گره ) وجود دارد که با انتخاب دوتا از آنها و دادن مقدار ، آنها را به یکدیگر تبدیل میکیند.

PersianUnitConverter

 

این نرم افزار توسط دوست عزیزمان آقای رحیمی کد نویسی شده و به رایگان در اختیار ویندوز فونی ها قرار گرفته است .


اگر مطالب سایت دبلیوموبایل برایتان مفید بود لطفا عضو کانال تلگرام سایت شوید .

https://telegram.me/wmobile

هر هفته به اعضای کانال یک دستگاه تبلت به قید قرعه اهدا می شود .
نسخه برنامه : 2.0.0.0 قابل اجرا در سیستم عامل ویندوز فون 8 و بالاتر

چنانچه این نرم افزار را توسط رایانه دانلود کرده اید فایل دانلود شده را توسط رم ریدر ، بلوتوث ، و یا هر وسیله دیگر به حافظه گوشی یا تبلت خود انتقال داده و از گوشی یا تبلت خود اقدام به نصب نمایید . پس از نصب نرم افزار شما قادر به اجرای آن خواهید بود .

برخی از نرم افزار ها جهت اجرا نیازمند اینترنت می باشند که شما بایستی اینترنت دستگاه خود را فعال نمایید .

چنانچه در اجرای برخی از برنامه ها با مشکل مواجه شدین می توانید سوال خود را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام فرمایید تا کارشناسان سایت در اولین فرصت شما را راهنمایی کنند .

مطالب مرتبط با نرم افزار تبدیل واحدها در ویندوز فون Persian Unit Converter

نظرات خود را در رابطه با این موضوع درمیان بگذارید